• Відкриті торги
  • КЕП

Розроблення схеми планування частини території Київської області

Послуги по розробці Схеми планування частини території Київської області - Медвинської сільської об'єднаної територіальної громади

660 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 055f8c1f24fc452792be963cc2c67d32
Ідентифікатор договору: UA-2018-08-09-001035-c-a1
Постачальник: Державне підприємство "Науково-дослідний і проектний інститут містобудування"
Класифікатор ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАналіз за цим CPV
Опис: Послуги по розробці Схеми планування частини території Київської області - Медвинської сільської об'єднаної територіальної громади
Номер договору: 2018-97
Дата підписання: 14.09.2018 00:00
Період дії договору: 14.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 660 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 660 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення схеми планування частини території Київської області - Медвинської сільської об'єднаної територіальної громади Богуславського району. Розробку проводити на території громади в межах Побережківської та Медвинської сільських рад орієнтовною площею -13350 га
Код ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудування
Кількість 1 послуга
Період постачання до 22.10.2018
Місце постачання 01196, Україна, місто Київ, Київ, пл. Лесі Українки,1 На карті