-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розроблення схеми планування частини території Київської області
Тендер Prozorro UA-2018-08-09-001035-c
Розроблення схеми планування частини території Київської області - Медвинської сільської об'єднаної територіальної громади Богуславського району. Розробку проводити на території громади в межах Побережківської та Медвинської сільських рад орієнтовною площею -13350 га
Завершена
672 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 720.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 720.00 UAH
Період уточнення:
09.08.2018 19:40 - 18.08.2018 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим