-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розроблення схеми планування частини території Київської області
Тендер Prozorro UA-2018-08-14-000736-a
Розроблення Схеми планування частини території Київської області – Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади Тетіївського району (в межах Тетіївської міської ради, Бурковецької, Голодьківської, Горошківської, Дзвеняцької, Дібрівської, Михайлівської, Ненадихівської, Росішківської, Скибинецької, Стадницької, Степівської, Тайницької і Черепинської сільських рад Тетіївського району орієнтовною площею – 44220,0 га.)
Завершена
2 473 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 365.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 365.00 UAH
Номер:
d784496eab89424f994da57c423bc0c0
Внутрішній номер закупівлі:
2371951
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-14-000736-a
Замовник:
Депаратамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02498487
-
Адреса:
01196, Україна, Київська область, Київ, площа Лесі Українки, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ликов Дмитро Ігорович 044285-20-29 oblarchitektura@ukr.net http://koda.gov.ua/departament_mistobuduvannja_ta_arhitekturi
Класифікатор ДК 021:2015:
71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 473 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 365.00 UAH
Період уточнення:
14.08.2018 21:16 - 20.08.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2018 21:16 - 30.08.2018 00:00
Аукціон:
30.08.2018 14:10 - 30.08.2018 14:31
Період кваліфікації:
30.08.2018 14:31 - 31.08.2018 18:58
Період завантаження договору:
30.08.2018 14:31 - 19.09.2018 14:31
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення Схеми планування частини території Київської області – Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади Тетіївського району (в межах Тетіївської міської ради, Бурковецької, Голодьківської, Горошківської, Дзвеняцької, Дібрівської, Михайлівської, Ненадихівської, Росішківської, Скибинецької, Стадницької, Степівської, Тайницької і Черепинської сільських рад Тетіївського району орієнтовною площею – 44220,0 га.)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.10.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Державне підприємство "Науково-дослідний і проектний інститут містобудування"
Оскарження: 30.08.2018 14:31 - 11.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
01422832
-
Контактна особа:
Корнійчук Галина Боянівна +380442860224 13178@i.ua http://ndpi.com.ua
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, -, бульвар Лесі Українки, будинок 26, літер А
Оскарження: 30.08.2018 14:31 - 11.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
2 460 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 460 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2018 18:58
Документи
20
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГРУППРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34927304
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГРУППРОЕКТ" +380674787184 ukrgrupproekt@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 03028, м.Київ, ПРОСПЕКТ НАУКИ , будинок 41, корпус 5, кімната 306
Початкова пропозиція
2 473 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 473 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
74
Скарги
0
Контракти
Номер:
57ec28c621594aeab3e1dbfad882f708
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-14-000736-a-a1
Постачальник:
Державне підприємство "Науково-дослідний і проектний інститут містобудування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01422832
-
Контактна особа:
Корнійчук Галина Боянівна +380442860224 13178@i.ua http://ndpi.com.ua
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, -, бульвар Лесі Українки, будинок 26, літер А
Номер договору:
2018-98
Сума договору:
2 460 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
14.09.2018 00:00
Статус:
Підписаний