-
Відкриті торги
-
КЕП
Розроблення схеми планування частини території Київської області
послуги по розробці Схеми планування частини території Київської області -Тетіївської міської об*єднаної територіальної громади
2 460 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
57ec28c621594aeab3e1dbfad882f708
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-14-000736-a-a1
Постачальник:
Державне підприємство "Науково-дослідний і проектний інститут містобудування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01422832
-
Контактна особа:
Корнійчук Галина Боянівна +380442860224 13178@i.ua http://ndpi.com.ua
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, -, бульвар Лесі Українки, будинок 26, літер А
Класифікатор ДК 021:2015:
71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАналіз за цим CPV
Опис:
послуги по розробці Схеми планування частини території Київської області -Тетіївської міської об*єднаної територіальної громади
Номер договору:
2018-98
Дата підписання:
14.09.2018 00:00
Період дії договору:
14.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
2 460 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 460 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення Схеми планування частини території Київської області – Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади Тетіївського району (в межах Тетіївської міської ради, Бурковецької, Голодьківської, Горошківської, Дзвеняцької, Дібрівської, Михайлівської, Ненадихівської, Росішківської, Скибинецької, Стадницької, Степівської, Тайницької і Черепинської сільських рад Тетіївського району орієнтовною площею – 44220,0 га.)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.10.2018