-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розроблення схеми планування частини території Київської області
Тендер Prozorro UA-2018-07-10-001615-c
Розроблення Схеми планування частини території Київської області – Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади Тетіївського району (в межах Тетіївської міської ради, Бурковецької, Голодьківської, Горошківської, Дзвеняцької, Дібрівської, Михайлівської, Ненадихівської, Росішківської, Скибинецької, Стадницької, Степівської, Тайницької і Черепинської сільських рад Тетіївського району орієнтовною площею – 44220,0 га.)
Торги не відбулися
2 473 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 365.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 365.00 UAH
Номер:
f03214c0ff8042a6b6364263bf4558ec
Внутрішній номер закупівлі:
2287910
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-10-001615-c
Замовник:
Депаратамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02498487
-
Адреса:
01196, Україна, Київська область, Київ, площа Лесі Українки, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ликов Дмитро Ігорович 044285-20-29 oblarchitektura@ukr.net http://koda.gov.ua/departament_mistobuduvannja_ta_arhitekturi
Класифікатор ДК 021:2015:
71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 473 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 365.00 UAH
Період уточнення:
10.07.2018 19:46 - 16.07.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2018 19:46 - 26.07.2018 10:00
Аукціон:
27.07.2018 15:43 - 27.07.2018 16:10
Період кваліфікації:
27.07.2018 16:10 - 08.08.2018 18:36
Нецінові критерії:
Фаховий рівень 5%
кількість сертифікованих архітекторів з розроблення містобудівної документації
досвід надання послуг 10%
досвід виконання договорів на розробку містобудівної документації в період з 2016-2018 роки
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення Схеми планування частини території Київської області – Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади Тетіївського району (в межах Тетіївської міської ради, Бурковецької, Голодьківської, Горошківської, Дзвеняцької, Дібрівської, Михайлівської, Ненадихівської, Росішківської, Скибинецької, Стадницької, Степівської, Тайницької і Черепинської сільських рад Тетіївського району орієнтовною площею – 44220,0 га.)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 19.09.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДП "УКРДЕРЖБУДЕКСПЕРТИЗА"
Оскарження: 27.07.2018 16:10 - 13.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35691621
-
Контактна особа:
Василь Гетіков +380955832539 exspertiza2017@ukr.net
-
Адреса:
01133, Україна, Київ, м.Київ, БУЛЬВАР ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 26
Оскарження: 27.07.2018 16:10 - 13.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 900 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 900 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.08.2018 20:08
Документи
59
Скарги
0
Державне підприємство "Науково-дослідний і проектний інститут містобудування"
Оскарження: 02.08.2018 20:08 - 18.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
01422832
-
Контактна особа:
Корнійчук Галина Боянівна +380442860224 13178@i.ua http://ndpi.com.ua
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, -, бульвар Лесі Українки, будинок 26, літер А
Оскарження: 02.08.2018 20:08 - 18.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
2 460 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 270 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.08.2018 13:11
Документи
19
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГРУППРОЕКТ"
Оскарження: 07.08.2018 13:11 - 19.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34927304
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГРУППРОЕКТ" +380674787184 ukrgrupproekt@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 03028, м.Київ, ПРОСПЕКТ НАУКИ , будинок 41, корпус 5, кімната 306
Оскарження: 07.08.2018 13:11 - 19.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
2 459 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 446 635.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.08.2018 18:36
Документи
72
Скарги
0