-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розроблення схеми планування частини території Київської області
Тендер Prozorro UA-2018-07-10-001615-c
Розроблення Схеми планування частини території Київської області – Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади Тетіївського району (в межах Тетіївської міської ради, Бурковецької, Голодьківської, Горошківської, Дзвеняцької, Дібрівської, Михайлівської, Ненадихівської, Росішківської, Скибинецької, Стадницької, Степівської, Тайницької і Черепинської сільських рад Тетіївського району орієнтовною площею – 44220,0 га.)
Торги не відбулися
2 473 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 365.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 365.00 UAH
Період уточнення:
10.07.2018 19:46 - 16.07.2018 10:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим