-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Проведення експертизи містобудівної документації - Схеми планування території 11 районів Київської області
Тендер Prozorro UA-2018-07-19-001684-c
Проведення експертизи містобудівної документації - Схеми планування території 11 районів Київської області: - Баришівського району; - Володарського району; - Згурівського району; - Іванківського району; - Макарівського району; - Поліського району; - Рокитнянського району; - Ставищенського району; - Таращанського району; - Тетіївського району; - Яготинського району.
Торги не відбулися
145 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 450.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 450.00 UAH
Номер:
5a367a00a3c9489f8f3aa42eb8a60d62
Внутрішній номер закупівлі:
2243663
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-19-001684-c
Замовник:
Депаратамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02498487
-
Адреса:
01196, Україна, Київська область, Київ, площа Лесі Українки, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ликов Дмитро Ігорович 044285-20-29 oblarchitektura@ukr.net http://koda.gov.ua/departament_mistobuduvannja_ta_arhitekturi
Класифікатор ДК 021:2015:
71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
145 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 450.00 UAH
Період уточнення:
19.07.2018 21:22 - 27.07.2018 09:00
Період прийому пропозицій:
19.07.2018 21:22 - 06.08.2018 09:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Проведення експертизи містобудівної документації - Схеми планування території 11 районів Київської області
- Баришівського району;
- Володарського району;
- Згурівського району;
- Іванківського району;
- Макарівського району;
- Поліського району;
- Рокитнянського району;
- Ставищенського району;
- Таращанського району;
- Тетіївського району;
- Яготинського району.
Кількість
11 штуки
Період постачання
до 10.10.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ДП "УКРДЕРЖБУДЕКСПЕРТИЗА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35691621
-
Контактна особа:
Василь Гетіков +380955832539 exspertiza2017@ukr.net
-
Адреса:
01133, Україна, Київ, м.Київ, БУЛЬВАР ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 26
Початкова пропозиція
105 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
105 000.00 UAH з ПДВ
Документи
82
Скарги
0