-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Проведення експертизи містобудівної документації - Схеми планування території 11 районів Київської області
Тендер Prozorro UA-2018-07-19-001684-c
Проведення експертизи містобудівної документації - Схеми планування території 11 районів Київської області: - Баришівського району; - Володарського району; - Згурівського району; - Іванківського району; - Макарівського району; - Поліського району; - Рокитнянського району; - Ставищенського району; - Таращанського району; - Тетіївського району; - Яготинського району.
Торги не відбулися
145 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 450.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 450.00 UAH
Період уточнення:
19.07.2018 21:22 - 27.07.2018 09:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим