-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розроблення Схеми планування частини території Київської області
Тендер Prozorro UA-2018-07-16-000511-c
Розроблення Схеми планування частини території Київської області - Пісківської селищної обєднаної територіальної громади
Торги не відбулися
635 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 350.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 350.00 UAH
Номер:
4c4f258e30f141ff8b69aded127e2887
Внутрішній номер закупівлі:
2288134
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-16-000511-c
Замовник:
Депаратамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02498487
-
Адреса:
01196, Україна, Київська область, Київ, площа Лесі Українки, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ликов Дмитро Ігорович 044285-20-29 oblarchitektura@ukr.net http://koda.gov.ua/departament_mistobuduvannja_ta_arhitekturi
Класифікатор ДК 021:2015:
71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
635 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 350.00 UAH
Період уточнення:
16.07.2018 12:37 - 22.07.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2018 12:37 - 01.08.2018 10:00
Аукціон:
02.08.2018 11:24 - 02.08.2018 11:51
Період кваліфікації:
02.08.2018 11:51 - 09.08.2018 18:30
Нецінові критерії:
Фаховий рівень 5%
кількість сертифікованих архітекторів з розроблення містобудівної документації яких планується залучити до надання послуг
досвід надання послуг 10%
Досвід виконання договорів на розробку містобудівної документації в період з 2016-2018 роки
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення Схеми планування частини території Київської області - Пісківської селищної обєднаної територіальної громади (на території громад в межах Пісківської селищної ради і Мигалківської сільської ради орієнтовною площею - 15500 га)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.09.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДП "УКРДЕРЖБУДЕКСПЕРТИЗА"
Оскарження: 02.08.2018 11:51 - 18.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35691621
-
Контактна особа:
Василь Гетіков +380955832539 exspertiza2017@ukr.net
-
Адреса:
01133, Україна, Київ, м.Київ, БУЛЬВАР ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 26
Оскарження: 02.08.2018 11:51 - 18.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
540 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
540 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.08.2018 12:11
Документи
63
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГРУППРОЕКТ"
Оскарження: 07.08.2018 12:11 - 19.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34927304
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГРУППРОЕКТ" +380674787184 ukrgrupproekt@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 03028, м.Київ, ПРОСПЕКТ НАУКИ , будинок 41, корпус 5, кімната 306
Оскарження: 07.08.2018 12:11 - 19.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
628 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
628 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.08.2018 18:02
Документи
72
Скарги
0
Державне підприємство "Науково-дослідний і проектний інститут містобудування"
Оскарження: 08.08.2018 18:02 - 20.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
01422832
-
Контактна особа:
Корнійчук Галина Боянівна +380442860224 13178@i.ua http://ndpi.com.ua
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, -, бульвар Лесі Українки, будинок 26, літер А
Оскарження: 08.08.2018 18:02 - 20.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
635 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
628 650.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.08.2018 18:30
Документи
17
Скарги
0