-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розроблення Схеми планування частини території Київської області
Тендер Prozorro UA-2018-07-16-000511-c
Розроблення Схеми планування частини території Київської області - Пісківської селищної обєднаної територіальної громади
Торги не відбулися
635 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 350.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 350.00 UAH
Період оскарження:
16.07.2018 12:37 - 28.07.2018 00:00
Нічого не знайдено.