-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розроблення Схеми планування частини території Київської області
Тендер Prozorro UA-2018-07-16-000511-c
Розроблення Схеми планування частини території Київської області - Пісківської селищної обєднаної територіальної громади
Торги не відбулися
635 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 350.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 350.00 UAH
Період уточнення:
16.07.2018 12:37 - 22.07.2018 10:00
Відповідь надана
Запитання по таблиці 1 в Додатку 2 Про наявність працівників відповідної кваліфікації
Номер:
b20d870c70664c4e81fcab895aaf3e92
Дата опублікування:
17.07.2018 18:05
Опис:
Доброго дня,
Запитання щодо таблиці 1 в Додатку 2 ТД. В третій колонці зазначено вказати спеціальність, сертифікат.
Спеціальність згідно диплому чи зазначати найменування професії згідно кваліфікаційного сертифіката, наприклад архітектор.
По сертифікату зазначати серія та номер чи також дату видачі?
Дякую за відповідь.
Відповідь:
Доброго дня! Відповідно до п.п. 2.1. п. 3.4.2. р. ІІІ Тендендерної документації на Розроблення Схеми планування частини території Київської області - Пісківської селищної об*єднаної територіальної громади (надалі - ТД) учасник подає сканкопію з оригіналу довідки про робітників відповідної кваліфікації, які будуть залучені до виконання робіт згідно зразку наведеного в Додатку 2 до ТД в колонці 3 (спеціальність, сертифікат) необхідно зазначити спеціальність згідно диплому, сертифікат - вказати прописану кваліфікацію в сертифікаті, номер та дату видачі. Дякуємо за питання.
Дата відповіді:
18.07.2018 13:33
Відповідь надана
Програмне забезпечення
Номер:
4b3a4d08394043b6b5d21b31cc48abee
Дата опублікування:
17.07.2018 16:56
Опис:
Доброго дня,
Чи має значення строк дії ліцензї програми ArcGIS?
Дякую за відповідь.
Відповідь:
Добрий день! Відповідно до п.п. 1.1. п. 3.4.2. р. ІІІ Тендерної документації на Розроблення Схеми планування частини території Київської області - Пісківської селищної об*єднаної територіальної громади учасник повинен надати сканкопію ліцензії або довідки в довільній формі з зазначенням серійного номеру ліцензії на програмний продукт ArcGIS. Зазначаємо що дана ліцензія повинна бути чинною на період надання послуг за закупівлею. Дякуємо за питання.
Дата відповіді:
17.07.2018 17:30
Відповідь надана
Офісна техніка
Номер:
648e85706aed4dbeb49080100c646c74
Дата опублікування:
17.07.2018 16:40
Опис:
Доброго дня,
У нас є в наявності сканер кольоровий А0 та плоттер для кольорового друку матеріалів формату А0. Чи відповідає дана техніка документальному підтвердженню по позиції кольоровий копіювальний апарат з можливістю друку формату А1?
Дякую за відповідь.
Відповідь:
Доброго дня! Відповідно до п.п. 1.1. п. 3.4.2. р. ІІІ Тендерної документації на Розроблення Схеми планування частини території Київської області - Пісківської селищної об*єднаної територіальної громади в учасника у власності (на балансі) повинні бути:
- кольоровий копіювальний апарат з можливістю друку форматів А1 і А3 - по 1 одиниці;
- сканер формату А0+ - 1 одиниця;
- широкоформатний принтер (плоттер) для кольорового друку матеріалів відповідної документації формату А-0 або А-0+ - 1 одиниця.
Дякуємо за питання.
Дата відповіді:
17.07.2018 17:50
Відповідь надана
Офісна техніка
Номер:
8b4c0e9f29bb427880004f98a55ff689
Дата опублікування:
17.07.2018 16:31
Опис:
Доброго дня,
Чи має Учасник право використовувати для забезпечення виконання послуг не лише власне, а й орендоване обладнання та матеріально-технічну базу?
Дякую.
Відповідь:
Добрий день! Відповідно до п.п. 1.1. п. 3.4.2. р.ІІІ Тендерної документації на Розроблення Схеми планування частини території Київської області - Пісківської селищної об*єднаної територіальної громади, наявність обладнання та матеріально технічної бази повинно бути у власності (на балансі) учасника. Дякуємо за питання.
Дата відповіді:
17.07.2018 17:08