-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розроблення схеми планування частини території Київської області
Тендер Prozorro UA-2018-08-09-001025-c
Розроблення схеми планування частини території Київської області - Великодимерської селищної обєднаної територіальної громади Броварського району (в межах Великодимерської селищної ради, Бобрицької, Жердівської, Руднянської, Шевченківської сільських рад орієнтовною площею -20402,0 га)
Завершена
956 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 560.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 560.00 UAH
Номер:
c640377fd8c9459d956155308fe60c9c
Внутрішній номер закупівлі:
2376785
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-09-001025-c
Замовник:
Депаратамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02498487
-
Адреса:
01196, Україна, Київська область, Київ, площа Лесі Українки, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ликов Дмитро Ігорович 044285-20-29 oblarchitektura@ukr.net http://koda.gov.ua/departament_mistobuduvannja_ta_arhitekturi
Класифікатор ДК 021:2015:
71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
956 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 560.00 UAH
Період уточнення:
09.08.2018 19:14 - 18.08.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
09.08.2018 19:14 - 28.08.2018 17:00
Аукціон:
29.08.2018 11:13 - 29.08.2018 11:34
Період кваліфікації:
29.08.2018 11:34 - 31.08.2018 17:49
Період завантаження договору:
29.08.2018 11:34 - 18.09.2018 11:34
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення схеми планування частини території Київської області - Великодимерської селищної обєднаної територіальної громади Броварського району (в межах Великодимерської селищної ради, Бобрицької, Жердівської, Руднянської, Шевченківської сільських рад орієнтовною площею -20402,0 га)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 19.10.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГРУППРОЕКТ"
Оскарження: 29.08.2018 11:34 - 11.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34927304
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГРУППРОЕКТ" +380674787184 ukrgrupproekt@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 03028, м.Київ, ПРОСПЕКТ НАУКИ , будинок 41, корпус 5, кімната 306
Оскарження: 29.08.2018 11:34 - 11.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
946 440.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
946 440.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2018 17:49
Документи
79
Скарги
0
Державне підприємство "Науково-дослідний і проектний інститут містобудування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01422832
-
Контактна особа:
Корнійчук Галина Боянівна +380442860224 13178@i.ua http://ndpi.com.ua
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, -, бульвар Лесі Українки, будинок 26, літер А
Початкова пропозиція
956 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
956 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
03f8c2642d0242c7906ed1a87b56cc5d
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-09-001025-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГРУППРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34927304
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГРУППРОЕКТ" +380674787184 ukrgrupproekt@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 03028, м.Київ, ПРОСПЕКТ НАУКИ , будинок 41, корпус 5, кімната 306
Номер договору:
2018-23
Сума договору:
946 440.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
17.09.2018 00:00
Статус:
Підписаний