-
Відкриті торги
-
КЕП
Розроблення схеми планування частини території Київської області
Послуги по розробці Схеми планування частини території Київської області - Великодимерської селищної об'єднаної територіальної громади
946 440.00
UAH з ПДВ
Номер:
03f8c2642d0242c7906ed1a87b56cc5d
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-09-001025-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГРУППРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34927304
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГРУППРОЕКТ" +380674787184 ukrgrupproekt@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 03028, м.Київ, ПРОСПЕКТ НАУКИ , будинок 41, корпус 5, кімната 306
Класифікатор ДК 021:2015:
71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАналіз за цим CPV
Опис:
Послуги по розробці Схеми планування частини території Київської області - Великодимерської селищної об'єднаної територіальної громади
Номер договору:
2018-23
Дата підписання:
17.09.2018 00:00
Період дії договору:
17.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
946 440.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 946 440.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення схеми планування частини території Київської області - Великодимерської селищної обєднаної територіальної громади Броварського району (в межах Великодимерської селищної ради, Бобрицької, Жердівської, Руднянської, Шевченківської сільських рад орієнтовною площею -20402,0 га)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 19.10.2018