-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розроблення схеми планування частини території Київської області
Тендер Prozorro UA-2018-07-10-001618-c
Розроблення схеми планування частини території Київської області - Великодимерської селищної обєднаної територіальної громади Броварського району (в межах Великодимерської селищної ради, Бобрицької, Жердівської, Руднянської, Шевченківської сільських рад орієнтовною площею -20402,0 га)
Торги не відбулися
956 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 560.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 560.00 UAH
Номер:
97a5c413aab34e5cb6b32f4a322d3a7b
Внутрішній номер закупівлі:
2287928
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-10-001618-c
Замовник:
Депаратамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02498487
-
Адреса:
01196, Україна, Київська область, Київ, площа Лесі Українки, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ликов Дмитро Ігорович 044285-20-29 oblarchitektura@ukr.net http://koda.gov.ua/departament_mistobuduvannja_ta_arhitekturi
Класифікатор ДК 021:2015:
71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
956 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 560.00 UAH
Період уточнення:
10.07.2018 19:54 - 16.07.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2018 19:54 - 26.07.2018 10:00
Аукціон:
27.07.2018 11:21 - 27.07.2018 11:48
Період кваліфікації:
27.07.2018 11:48 - 08.08.2018 18:28
Нецінові критерії:
Фаховий рівень 5%
кількість сертифікованих архітекторів
досвід надання послуг 10%
досвід виконання договорів на розробку містобудівної документації в період з 2016-2018 роки
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення схеми планування частини території Київської області - Великодимерської селищної обєднаної територіальної громади Броварського району (в межах Великодимерської селищної ради, Бобрицької, Жердівської, Руднянської, Шевченківської сільських рад орієнтовною площею -20402,0 га)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 24.09.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДП "УКРДЕРЖБУДЕКСПЕРТИЗА"
Оскарження: 27.07.2018 11:48 - 13.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35691621
-
Контактна особа:
Василь Гетіков +380955832539 exspertiza2017@ukr.net
-
Адреса:
01133, Україна, Київ, м.Київ, БУЛЬВАР ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 26
Оскарження: 27.07.2018 11:48 - 13.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
699 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
699 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.08.2018 20:03
Документи
59
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГРУППРОЕКТ"
Оскарження: 02.08.2018 20:03 - 18.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34927304
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГРУППРОЕКТ" +380674787184 ukrgrupproekt@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 03028, м.Київ, ПРОСПЕКТ НАУКИ , будинок 41, корпус 5, кімната 306
Оскарження: 02.08.2018 20:03 - 18.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
945 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
945 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.08.2018 13:00
Документи
72
Скарги
0
Державне підприємство "Науково-дослідний і проектний інститут містобудування"
Оскарження: 07.08.2018 13:00 - 19.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
01422832
-
Контактна особа:
Корнійчук Галина Боянівна +380442860224 13178@i.ua http://ndpi.com.ua
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, -, бульвар Лесі Українки, будинок 26, літер А
Оскарження: 07.08.2018 13:00 - 19.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
956 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
946 440.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.08.2018 18:28
Документи
18
Скарги
0