-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розроблення Схеми планування частини території Київської області
Тендер Prozorro UA-2018-08-30-001107-c
Розроблення Схеми планування частини території Київської області - Дівичківської сільської обєднаної територіальної громади
Завершена
264 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 640.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 640.00 UAH
Номер:
0b07440eba9f46fcbed59e4112596f4d
Внутрішній номер закупівлі:
2447021
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-30-001107-c
Замовник:
Депаратамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02498487
-
Адреса:
01196, Україна, Київська область, Київ, площа Лесі Українки, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ликов Дмитро Ігорович 044285-20-29 oblarchitektura@ukr.net http://koda.gov.ua/departament_mistobuduvannja_ta_arhitekturi
Класифікатор ДК 021:2015:
71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
264 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 640.00 UAH
Період уточнення:
30.08.2018 18:16 - 07.09.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
30.08.2018 18:16 - 17.09.2018 17:00
Аукціон:
18.09.2018 15:13 - 18.09.2018 15:34
Період кваліфікації:
18.09.2018 15:34 - 21.09.2018 15:32
Період завантаження договору:
18.09.2018 15:34 - 08.10.2018 15:34
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення Схеми планування частини території Київської області – Дівичківської сільської об’єднаної територіальної громади Переяслав-Хмельницького району Київської області (Розробку проводити на території громади в межах Дівичківської, Ковалинської, Єрковецької, Стовп'язької сільських рад орієнтовною площею – 26 700 га)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 23.11.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГРУППРОЕКТ"
Оскарження: 18.09.2018 15:34 - 02.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34927304
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГРУППРОЕКТ" +380674787184 ukrgrupproekt@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 03028, м.Київ, ПРОСПЕКТ НАУКИ , будинок 41, корпус 5, кімната 306
Оскарження: 18.09.2018 15:34 - 02.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
261 360.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
261 360.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.09.2018 15:32
Документи
44
Скарги
0
Державне підприємство "Науково-дослідний і проектний інститут містобудування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01422832
-
Контактна особа:
Корнійчук Галина Боянівна +380442860224 13178@i.ua http://ndpi.com.ua
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, -, бульвар Лесі Українки, будинок 26, літер А
Початкова пропозиція
264 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
264 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
6494179d40694173917363b743e739a3
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-30-001107-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГРУППРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34927304
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГРУППРОЕКТ" +380674787184 ukrgrupproekt@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 03028, м.Київ, ПРОСПЕКТ НАУКИ , будинок 41, корпус 5, кімната 306
Номер договору:
2018-27
Сума договору:
261 360.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.10.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
03.10.2018 00:00
Статус:
Підписаний