-
Відкриті торги
-
КЕП
Розроблення Схеми планування частини території Київської області
послуги з розроблення Схеми планування частини території Київської області - Дівичківської сільської об'єднано територіальної громади
261 360.00
UAH з ПДВ
Номер:
6494179d40694173917363b743e739a3
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-30-001107-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГРУППРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34927304
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГРУППРОЕКТ" +380674787184 ukrgrupproekt@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 03028, м.Київ, ПРОСПЕКТ НАУКИ , будинок 41, корпус 5, кімната 306
Класифікатор ДК 021:2015:
71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАналіз за цим CPV
Опис:
послуги з розроблення Схеми планування частини території Київської області - Дівичківської сільської об'єднано територіальної громади
Номер договору:
2018-27
Дата підписання:
03.10.2018 00:00
Період дії договору:
03.10.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
261 360.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 261 360.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення Схеми планування частини території Київської області – Дівичківської сільської об’єднаної територіальної громади Переяслав-Хмельницького району Київської області (Розробку проводити на території громади в межах Дівичківської, Ковалинської, Єрковецької, Стовп'язької сільських рад орієнтовною площею – 26 700 га)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 23.11.2018