• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Розроблення схеми планування частини території Київської області

Розроблення схеми планування частини території Київської області - Медвинської сільської об'єднаної територіальної громади Богуславського району. Розробку проводити на території громади в межах Побережківської та Медвинської сільських рад орієнтовною площею -13350 га

Торги не відбулися

672 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 720.00 UAH
Номер: 6d68f7c0e2f24f5299adabd907073411
Внутрішній номер закупівлі: 2287953
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-07-10-001619-c   
Замовник: Депаратамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації
Контактна особа: Ликов Дмитро Ігорович 044285-20-29 oblarchitektura@ukr.net http://koda.gov.ua/departament_mistobuduvannja_ta_arhitekturi
Класифікатор ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 672 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 720.00 UAH
Період уточнення: 10.07.2018 19:58 - 16.07.2018 10:00
Період прийому пропозицій: 10.07.2018 19:58 - 26.07.2018 10:00
Аукціон: 27.07.2018 11:53 - 27.07.2018 12:20
Період кваліфікації: 27.07.2018 12:20 - 08.08.2018 17:53
Нецінові критерії:
Фаховий рівень 5%
досвід надання послуг 9%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення схеми планування частини території Київської області - Медвинської сільської об'єднаної територіальної громади Богуславського району. Розробку проводити на території громади в межах Побережківської та Медвинської сільських рад орієнтовною площею -13350 га
Код ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудування
Кількість 1 послуга
Період постачання до 15.09.2018
Місце постачання 01196, Україна, місто Київ, Київ, пл. Лесі Українки,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДП "УКРДЕРЖБУДЕКСПЕРТИЗА"

Оскарження: 27.07.2018 12:20 - 12.08.2018 00:00
Початкова пропозиція 549 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
549 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.08.2018 20:36
Документи 59
Скарги 0
Державне підприємство "Науково-дослідний і проектний інститут містобудування"

Оскарження: 01.08.2018 20:36 - 18.08.2018 00:00
Початкова пропозиція 660 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
631 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.08.2018 12:54
Документи 19
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГРУППРОЕКТ"

Оскарження: 07.08.2018 12:54 - 19.08.2018 00:00
Початкова пропозиція 672 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
672 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.08.2018 17:53
Документи 72
Скарги 0