-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги їдалень Послуги по забезпеченню харчування учнів за місцем розташування ЗЗСО (Бірк...×-
Послуги їдалень Послуги по забезпеченню харчування учнів за місцем розташування ЗЗСО (Бірки+філія, Ясниська, Домажир, Великополе ,Дубровиця)
- ID: UA-2026-08-31-003555-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236855
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги їдалень Послуги по забезпеченню харчування учнів за місцем розташування ЗЗСО (Іван...×-
Послуги їдалень Послуги по забезпеченню харчування учнів за місцем розташування ЗЗСО (Івано-Франкове + філії, Лозино, Вороців,Мальчиці, Поріччя)
- ID: UA-2026-08-31-003276-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236584
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги їдалень Послуги по забезпеченню харчування учнів- ID: UA-2026-08-11-007214-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30050875
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги їдалень ( послуги харчування учнів)- ID: UA-2025-12-22-019588-a
- Дата створення : 22.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27705605
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги їдалень (Послуги по забезпеченню харчування учнів)- ID: UA-2025-10-06-009324-a
- Дата створення : 06.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26653311
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги їдалень (Послуги харчування учнів)- ID: UA-2025-08-12-009250-a
- Дата створення : 12.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26118253
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги їдалень (Послуги харчування учнів) (2025рік)- ID: UA-2024-12-16-006401-a
- Дата створення : 16.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23691496
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги їдалень (Послуги харчування учнів)- ID: UA-2024-11-12-009864-a
- Дата створення : 12.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23219131
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги їдалень (Послуги харчування учнів)- ID: UA-2024-08-20-009325-a
- Дата створення : 20.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22362373
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги їдалень (Послуги харчування учнів)- ID: UA-2024-08-12-009223-a
- Дата створення : 12.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22291869
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги їдалень( Послуги харчування учнів)- ID: UA-2024-02-22-003530-a
- Дата створення : 22.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20823190
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги їдалень (харчування учнів)- ID: UA-2024-02-05-007504-a
- Дата створення : 05.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20636572
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги їдалень- ID: UA-2024-01-18-014894-a
- Дата створення : 18.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20439258
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги їдалень (харчування учнів)- ID: UA-2023-03-10-003187-a
- Дата створення : 10.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17202334
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги їдалень (харчування учнів)- ID: UA-2023-03-10-002243-a
- Дата створення : 10.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17201388
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -