• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги їдалень (харчування учнів)

Завершена

6 966 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 69 660.00 UAH
Номер: c37fb95e22d94887a3108df78f312a8c
Внутрішній номер закупівлі: 17201388
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-10-002243-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Марта Скрипник +380986121609 tender.if.osvita@ukr.net https://if.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 6 966 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.03.2023 10:35 - 18.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 10.03.2023 10:35 - 21.03.2023 11:00
Аукціон: 21.03.2023 11:04 - 21.03.2023 11:04
Період кваліфікації: 21.03.2023 11:04 - 23.03.2023 17:52
Період завантаження договору: 29.03.2023 00:00 - 08.04.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴6 966 000.00 Послуги їдалень (харчування учнів)