-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги їдалень (харчування учнів)
Оголошено тендер
6 966 000.00
UAH
Номер:
3036ecd21ed24005baa8d4c9d98074cf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-08-000470-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44060252
-
Адреса:
81070, Україна, Львівська область, Яворівський р-н, селище міського типу Івано-Франкове, пл.Ринок, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44060252
-
Адреса:
81070, Україна, Львівська область, Яворівський р-н, селище міського типу Івано-Франкове, пл.Ринок, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 966 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги їдалень (харчування учнів)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
08.03.2023 09:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума6 966 000.00 UAH