• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги їдалень

Торги не відбулися

4 831 650.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 24 158.25 UAH
Номер: 9e337c86e2a64f6d993c7910e2eb002d
Внутрішній номер закупівлі: 20439258
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-18-014894-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Марта Скрипник +380986121609 tender.if.osvita@ukr.net https://if.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 4 831 650.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 18.01.2024 16:23 - 23.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 18.01.2024 16:23 - 26.01.2024 10:00
Період кваліфікації: 26.01.2024 10:00 - 02.02.2024 15:19

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 831 650.00 Послуги їдалень (харчування учнів)