• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги їдалень ( послуги харчування учнів)

Завершена

7 152 000.00 UAH без ПДВ
Номер: b81fc07eb254448290d96834b4586cb4
Внутрішній номер закупівлі: 27705605
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-22-019588-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Божена Кадкова +380986121609 tender.if.osvita@ukr.net https://if.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 7 152 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 22.12.2025 16:25 - 27.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 22.12.2025 16:25 - 30.12.2025 08:00
Аукціон: з 31.12.2025 13:24
Період кваліфікації: 30.12.2025 08:00 - 01.01.2026 13:32
Період завантаження договору: 07.01.2026 00:00 - 17.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴7 152 000.00 Послуги їдалень (Послуги по забезпеченню харчування учнів)