-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги їдалень (Послуги харчування учнів)
Тендер Prozorro UA-2024-08-12-009223-a
Торги не відбулися
2 983 680.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 29 836.80 UAH
мін. крок: 1% або 29 836.80 UAH
Номер:
69e9a72a60e6499a986cec20d7494a63
Внутрішній номер закупівлі:
22291869
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-12-009223-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44060252
-
Адреса:
81070, Україна, Львівська область, Яворівський р-н, селище міського типу Івано-Франкове, пл.Ринок, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марта Скрипник +380986121609 tender.if.osvita@ukr.net https://if.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 983 680.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2024 16:05 - 17.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2024 16:05 - 20.08.2024 08:00
Період кваліфікації:
20.08.2024 08:00 - 20.08.2024 14:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 983 680.00 Послуги їдалень (Послуги харчування учнів)