-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги їдалень (Послуги харчування учнів)
Тендер Prozorro UA-2025-08-12-009250-a
Завершена
4 524 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 22 620.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 22 620.00 UAH
Номер:
4ac5782418a048119cda94e9e5ce1950
Внутрішній номер закупівлі:
26118253
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-12-009250-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44060252
-
Адреса:
81070, Україна, Львівська область, Яворівський р-н, селище міського типу Івано-Франкове, пл.Ринок, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марта Скрипник +380986121609 tender.if.osvita@ukr.net https://if.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 524 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2025 15:27 - 17.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2025 15:27 - 20.08.2025 08:00
Аукціон:
з 21.08.2025 14:28
Період кваліфікації:
20.08.2025 08:00 - 27.08.2025 13:39
Період завантаження договору:
02.09.2025 00:00 - 12.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 524 000.00 Послуги їдалень (Послуги харчування учнів)