• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги їдалень (харчування учнів)

Завершена

4 831 650.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 24 158.25 UAH
Номер: 5959ed54be1e485d9f40ba342c3dce0f
Внутрішній номер закупівлі: 20636572
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-05-007504-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Марта Скрипник +380986121609 tender.if.osvita@ukr.net https://if.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 4 831 650.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.02.2024 15:17 - 10.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 05.02.2024 15:17 - 13.02.2024 08:00
Аукціон: 14.02.2024 12:11 - 14.02.2024 12:34
Період кваліфікації: 14.02.2024 12:34 - 16.02.2024 16:31
Період завантаження договору: 22.02.2024 00:00 - 03.03.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 831 650.00 Послуги їдалень (харчування учнів)