-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги їдалень (харчування учнів)
Оголошено тендер
4 831 650.00
UAH
Номер:
8e9bf71ac9654fe089f41c662ffb3e68
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-05-002032-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44060252
-
Адреса:
81070, Україна, Львівська область, Яворівський р-н, селище міського типу Івано-Франкове, пл.Ринок, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44060252
-
Адреса:
81070, Україна, Львівська область, Яворівський р-н, селище міського типу Івано-Франкове, пл.Ринок, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 831 650.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги їдалень (харчування учнів)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
05.02.2024 11:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума4 831 650.00 UAH