• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги їдалень (Послуги харчування учнів)

Завершена

747 810.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 7 478.10 UAH
Номер: e3c6a88e754a44b39fc566a7951da73a
Внутрішній номер закупівлі: 23219131
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-12-009864-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Марта Скрипник +380986121609 tender.if.osvita@ukr.net https://if.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 747 810.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.11.2024 13:56 - 18.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 13.11.2024 13:56 - 21.11.2024 08:00
Період кваліфікації: 21.11.2024 08:00 - 25.11.2024 16:18
Період завантаження договору: 01.12.2024 00:00 - 11.12.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴747 810.00 Послуги їдалень (Послуги харчування учнів)