• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги їдалень (Послуги харчування учнів)

Оголошено тендер

747 810.00 UAH
Номер: 3d6e4bd6d8dd4242b04dfa9688b354a5
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-12-012200-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 747 810.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги їдалень (Послуги харчування учнів)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 12.11.2024 14:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума317 394.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума430 416.00 UAH