• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги їдалень (Послуги харчування учнів)

Завершена

2 983 680.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 29 836.80 UAH
Номер: e1699cb0461947a3bffa8ff1235e8a40
Внутрішній номер закупівлі: 22362373
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-20-009325-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Марта Скрипник +380986121609 tender.if.osvita@ukr.net https://if.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 983 680.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.08.2024 15:25 - 25.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 20.08.2024 15:25 - 28.08.2024 08:00
Період кваліфікації: 28.08.2024 08:00 - 29.08.2024 15:41
Період завантаження договору: 04.09.2024 00:00 - 14.09.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 983 680.00 Послуги їдалень (Послуги харчування учнів)