• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги їдалень (Послуги харчування учнів)

Оголошено тендер

2 983 680.00 UAH
Номер: 297e9cfc07a0440e8be37797b2c4f211
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-20-010540-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 2 983 680.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги їдалень (Послуги харчування учнів)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 20.08.2024 14:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 983 680.00 UAH