-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги їдалень (Послуги по забезпеченню харчування учнів)
Тендер Prozorro UA-2025-10-06-009324-a
Завершена
2 917 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
ecec2bff7d5944cfa02cf9b8aa8e7a52
Внутрішній номер закупівлі:
26653311
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-06-009324-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44060252
-
Адреса:
81070, Україна, Львівська область, Яворівський р-н, селище міського типу Івано-Франкове, пл.Ринок, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Божена Кадкова +380986121609 tender.if.osvita@ukr.net https://if.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 917 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.10.2025 15:06 - 11.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.10.2025 15:06 - 14.10.2025 08:00
Аукціон:
з 15.10.2025 11:08
Період кваліфікації:
14.10.2025 08:00 - 15.10.2025 11:00
Період завантаження договору:
21.10.2025 00:00 - 31.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 917 500.00 Послуги їдалень (Послуги по забезпеченню харчування учнів)