• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги їдалень Послуги по забезпеченню харчування учнів за місцем розташування ЗЗСО (Івано-Франкове + філії, Лозино, Вороців,Мальчиці, Поріччя)

Завершена

5 273 400.00 UAH без ПДВ
Номер: 69810688b2fe4e5fb91b833541de213d
Внутрішній номер закупівлі: 30236584
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-003276-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Божена Кадкова +380986121609 tender.if.osvita@ukr.net https://if.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-08-11-007214-a
Очікувана вартість: 5 273 400.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги по забезпеченню харчування учнів за місцем розташування ЗЗСО (Івано-Франкове + філії, Лозино, Вороців,Мальчиці, Поріччя)
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.11.2026
Місце постачання 81070, Україна, Львівська область, відповідно до договору, Львівська область На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Сколоздра Надія Іванівна
Ціна пропозиції 5 273 400.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:40
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 6075c66ca61b43a1a0027797ea3c80f7
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-003276-a-a1
Постачальник: Фізична особа-підприємець Сколоздра Надія Іванівна
Номер договору: 221
Сума договору: 5 273 400.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 11:00
Статус:
Підписаний
PDF
SCAN0013.PDF
PDF
фоп сколоздра.PDF