-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги їдалень (Послуги харчування учнів) (2025рік)
Тендер Prozorro UA-2024-12-16-006401-a
Завершена
6 450 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 64 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 64 500.00 UAH
Номер:
5f1fcd56dbcc4000a38aab2fbf52bd36
Внутрішній номер закупівлі:
23691496
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-16-006401-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44060252
-
Адреса:
81070, Україна, Львівська область, Яворівський р-н, селище міського типу Івано-Франкове, пл.Ринок, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марта Скрипник +380986121609 tender.if.osvita@ukr.net https://if.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 450 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.12.2024 13:58 - 22.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.12.2024 13:58 - 25.12.2024 07:00
Період кваліфікації:
25.12.2024 07:00 - 31.12.2024 11:29
Період завантаження договору:
06.01.2025 00:00 - 16.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 450 000.00 Послуги їдалень (Послуги харчування учнів)