• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги їдалень (Послуги харчування учнів) (2025рік)

Оголошено тендер

6 450 000.00 UAH
Номер: 8d24eaade1984d2f9b022579d836fbcf
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-16-007794-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 6 450 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги їдалень (Послуги харчування учнів) (2025рік)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 16.12.2024 11:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума6 450 000.00 UAH