-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Тернопільської зага...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області ( згідно коду ДК 021:2015: 55510000-8 - Послуги їдалень)
- ID: UA-2026-08-14-005751-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30089216
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 14039974ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 5-11 класів пільгових катего...×-
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 5-11 класів пільгових категорій Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області.
- ID: UA-2025-12-29-009668-a
- Дата створення : 29.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27801911
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 14039974ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-4 класів Тернопільської за...×-
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-4 класів Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області
- ID: UA-2025-12-29-008322-a
- Дата створення : 29.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27800555
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 14039974ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-4 класів Терноп...×-
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-4 класів Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області
- ID: UA-2025-09-14-000163-a
- Дата створення : 14.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26424731
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 14039974ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Харчування учнів 1-4 класів- ID: UA-2025-08-18-007791-a
- Дата створення : 18.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26167456
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 14039974ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
55510000-8 Послуги їдалень- ID: UA-2025-05-30-009441-a
- Дата створення : 30.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25468594
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 14039974ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з організації харчування учнів 1-4 класів- ID: UA-2025-01-28-000152-a
- Дата створення : 28.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24202267
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 14039974ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 5-11 класів пільгових катего...×-
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 5-11 класів пільгових категорій Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області
- ID: UA-2025-01-17-015910-a
- Дата створення : 17.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24074816
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 14039974ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-4 класів Тернопільської за...×-
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-4 класів Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького
- ID: UA-2025-01-17-014098-a
- Дата створення : 17.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24073056
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 14039974ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів початкових класів- ID: UA-2024-10-18-004697-a
- Дата створення : 18.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22940679
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 14039974ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
харчування учнів початкових класів- ID: UA-2024-10-16-007466-a
- Дата створення : 16.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22910909
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 14039974ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій- ID: UA-2024-01-04-002377-a
- Дата створення : 04.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20311530
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 14039974ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код - 55510000-8 Послуги їдалень (Послуги з організації харчування учнів пільгових категор...×-
код - 55510000-8 Послуги їдалень (Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій)
- ID: UA-2022-12-31-000219-a
- Дата створення : 31.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16520233
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 14039974ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: код - 55510000-8 Послуги їдалень (Послуги з о...×-
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: код - 55510000-8 Послуги їдалень (Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій)
- ID: UA-2021-12-21-002919-b
- Дата створення : 21.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13307464
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 14039974ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК021-2015: 55510000-8 — Послуги їдалень- ID: UA-2021-02-01-014304-a
- Дата створення : 01.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8377059
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 14039974ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -