• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 5-11 класів пільгових категорій Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області

Завершена

1 188 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 940.00 UAH
Номер: e3204cf3098c48b5b36d871ba67ac39a
Внутрішній номер закупівлі: 24074816
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-01-17-015910-a   
Замовник: Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області
Контактна особа: Бугера Олександр 380961603051 buger74@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 188 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.01.2025 16:46 - 22.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 17.01.2025 16:46 - 25.01.2025 00:00
Період кваліфікації: 25.01.2025 00:00 - 25.01.2025 10:51
Період завантаження договору: 31.01.2025 00:00 - 10.02.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 188 000.00 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 5-11 класів пільгових категорій Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області