-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 5-11 класів пільгових категорій Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області
Тендер Prozorro UA-2025-01-17-015910-a
Завершена
1 188 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 940.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 940.00 UAH
Період уточнення:
17.01.2025 16:46 - 22.01.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим