• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Харчування учнів 1-4 класів

Завершена

1 940 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 700.00 UAH
Номер: 21722fa1f6224de2bf2f78c41b1e9e28
Внутрішній номер закупівлі: 26167456
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-18-007791-a   
Замовник: Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області
Контактна особа: Бугера Олександр 380961603051 buger74@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 940 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.08.2025 15:10 - 23.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 18.08.2025 15:10 - 26.08.2025 00:00
Аукціон: з 26.08.2025 12:00
Період кваліфікації: 26.08.2025 00:00 - 29.08.2025 18:17
Період завантаження договору: 04.09.2025 00:00 - 14.09.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 940 000.00 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-4 класів Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області