• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Харчування учнів 1-4 класів

Оголошено тендер

1 940 000.00 UAH
Номер: bc3e39c301d14a6da2ae18559e1b514a
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-18-007817-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області
Замовник: Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області
Очікувана вартість: 1 940 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Харчування учнів 1-4 класів
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 18.08.2025 13:52
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСубвенція державного бюджету
Код класифікації видатківКПК-2025:2211360 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума1 358 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяТернопіль
Сума582 000.00 UAH