-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код - 55510000-8 Послуги їдалень (Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій)
Тендер Prozorro UA-2022-12-31-000219-a
Завершена
884 520.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 422.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 422.60 UAH
Номер:
941e149d9fcd475aa95b3019ae660301
Внутрішній номер закупівлі:
16520233
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-31-000219-a
Замовник:
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
14039974
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Винниченка, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бугера Олександр 380961603051 buger74@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
884 520.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.12.2022 09:14 - 06.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
31.12.2022 09:14 - 09.01.2023 10:00
Період кваліфікації:
09.01.2023 10:02 - 09.01.2023 20:57
Період завантаження договору:
15.01.2023 00:00 - 25.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴884 520.00 код - 55510000-8 Послуги їдалень (Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій)