-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 5-11 класів пільгових категорій Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області.
Тендер Prozorro UA-2025-12-29-009668-a
Завершена
1 443 750.00
UAH з ПДВ
Номер:
fcf6dbff7f8f419a90eb095abb6d6bae
Внутрішній номер закупівлі:
27801911
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-29-009668-a
Замовник:
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
14039974
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Винниченка, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бугера Олександр 380961603051 buger74@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 443 750.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.12.2025 16:17 - 03.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.12.2025 16:17 - 06.01.2026 00:00
Аукціон:
з 06.01.2026 14:44
Період кваліфікації:
06.01.2026 00:00 - 06.01.2026 08:04
Період завантаження договору:
12.01.2026 00:00 - 22.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 443 750.00 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 5-11 класів пільгових категорій Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області.