-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 5-11 класів пільгових категорій Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області.
Оголошено тендер
1 443 750.00
UAH
Номер:
3d49443301e2485ba6f37cde2b782b88
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-29-010394-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
14039974
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Винниченка, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
14039974
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Винниченка, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 443 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 5-11 класів пільгових категорій Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
29.12.2025 15:47
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відповідно до рішенням виконавчого комітету Тернопільської МР від 24.12.2025 №1894 «Про організацію харчування здобувачів освіти у закладах загальної середньої, професійної та фахової передвищої освіти у 2026 році», вартість одноденного харчування учня початкових класів закладів загальної середньої освіти коштує 50 грн. кількість обідів 28 875 вартість обіду 50 грн. 28 875х50=1 443 750 грн
-
Дата публікації:
29.12.2025 15:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяТернопіль
Сума1 443 750.00 UAH