-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з організації харчування учнів 1-4 класів
Тендер Prozorro UA-2025-01-28-000152-a
Завершена
196 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
13b3214cdf5049e78f583d469c5d7506
Внутрішній номер закупівлі:
24202267
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-28-000152-a
Замовник:
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
14039974
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Винниченка, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бугера Олександр 380961603051 buger74@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
виникла необхідність на період проведення тендерної закупівлі UA-2025-01-17-014098-a укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до пп.4 п.13 Особливостей
Очікувана вартість:
196 600.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з організації харчування учнів 1-4 класів
Кількість
3932 послуга
Період постачання
21.01.2025 - 31.01.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ЖУКОРСЬКА ЯРИНА МИХАЙЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2943502263
-
Контактна особа:
ЖУКОРСЬКА ЯРИНА МИХАЙЛІВНА 380673530206
-
Адреса:
46720, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, ВУЛИЦЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКА, будинок 43
Ціна пропозиції
196 600.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.01.2025 08:08
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9b85e79ac50a4ac5b83c01da52669e08
Ідентифікатор договору:
UA-2025-01-28-000152-a-a1
Постачальник:
ФОП ЖУКОРСЬКА ЯРИНА МИХАЙЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2943502263
-
Адреса:
46720, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, ВУЛИЦЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКА, будинок 43
Номер договору:
4
Сума договору:
189 200.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
послуги з організації харчування учнів 1-4 класів: 50.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.01.2025 00:00 - 31.01.2025 00:00
Дата підписання:
27.01.2025 00:00
Статус:
Виконаний