-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-4 класів Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького
Тендер Prozorro UA-2025-01-17-014098-a
Завершена
1 890 350.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 451.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 451.75 UAH
Номер:
000a55d83fcd481992c374f8cfc751e4
Внутрішній номер закупівлі:
24073056
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-17-014098-a
Замовник:
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
14039974
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Винниченка, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бугера Олександр 380961603051 buger74@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 890 350.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.01.2025 15:35 - 22.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.01.2025 15:35 - 25.01.2025 00:00
Період кваліфікації:
25.01.2025 00:00 - 25.01.2025 10:31
Період завантаження договору:
31.01.2025 00:00 - 10.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 890 350.00 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-4 класів Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького