-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів початкових класів
Тендер Prozorro UA-2024-10-18-004697-a
Завершена
1 289 300.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 446.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 446.50 UAH
Номер:
b4514bef42c3482fa405317100a9b374
Внутрішній номер закупівлі:
22940679
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-18-004697-a
Замовник:
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
14039974
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Винниченка, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бугера Олександр 380961603051 buger74@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 289 300.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.10.2024 11:34 - 26.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.10.2024 11:34 - 29.10.2024 00:00
Період кваліфікації:
29.10.2024 00:00 - 29.10.2024 06:51
Період завантаження договору:
04.11.2024 00:00 - 14.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 289 300.00 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів початкових класів