• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

харчування учнів початкових класів

Завершена

243 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 44fbe3768ef84386ab0d68c8a752e571
Внутрішній номер закупівлі: 22910909
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-16-007466-a   
Замовник: Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області
Контактна особа: Бугера Олександр 380961603051 buger74@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 14.10.2024 року №1562 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 27.12.2023 року № 1803 «Про організацію харчування учнів у закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти у 2024 році», учні початкових класів закладів загальної середньої освіти харчуються відповідно до порядку та умов, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 04 жовтня 2024 р. № 1145 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти у 2024 році». Враховуючи вище викладене та потребу в харчуванні учнів початкових класів, виникла необхідність на період проведення тендерної закупівлі укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до пп.4 п.13 Особливостей
Очікувана вартість: 243 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
харчування учнів початкових класів
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 4860 послуга
Період постачання 15.10.2024 - 31.12.2024
Місце постачання 46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Винниченка, 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ЖУКОРСЬКА ЯРИНА МИХАЙЛІВНА
Ціна пропозиції 243 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.10.2024 13:30
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 720043890d3f4068bce27a45df592e74
Ідентифікатор договору: UA-2024-10-16-007466-a-b1
Постачальник: ФОП ЖУКОРСЬКА ЯРИНА МИХАЙЛІВНА
Номер договору: 54
Сума договору: 181 100.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: харчування учнів початкових класів: 50.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 15.10.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання: 15.10.2024 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 54.pdf
pdf
Дод уг 1 до Дог 54.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s