-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області ( згідно коду ДК 021:2015: 55510000-8 - Послуги їдалень)
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-005751-a
Завершена
3 370 680.00
UAH без ПДВ
Номер:
1d35a32d84f24aeeb8e6ace0ab41b29e
Внутрішній номер закупівлі:
30089216
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-005751-a
Замовник:
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
14039974
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Винниченка, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бугера Олександр 380961603051 zakyp_school16@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 370 680.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 13:04 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 13:04 - 22.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 13:55
Період кваліфікації:
22.08.2026 00:00 - 22.08.2026 16:17
Період завантаження договору:
28.08.2026 00:00 - 07.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 370 680.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області ( згідно коду ДК 021:2015: 55510000-8 - Послуги їдалень)