-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій
Тендер Prozorro UA-2024-01-04-002377-a
Завершена
1 789 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 946.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 946.00 UAH
Номер:
9296af74a71e4cc7980cbd1a9ce16a27
Внутрішній номер закупівлі:
20311530
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-04-002377-a
Замовник:
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
14039974
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Винниченка, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бугера Олександр 380961603051 buger74@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 789 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.01.2024 12:02 - 09.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.01.2024 12:02 - 12.01.2024 00:00
Період кваліфікації:
12.01.2024 00:00 - 13.01.2024 11:32
Період завантаження договору:
19.01.2024 00:00 - 29.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 789 200.00 Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій