-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-4 класів Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області
Тендер Prozorro UA-2025-09-14-000163-a
Завершена
1 527 750.00
UAH з ПДВ
Номер:
0be8a906a3e346b184514a1c85fb99b1
Внутрішній номер закупівлі:
26424731
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-14-000163-a
Замовник:
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
14039974
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Винниченка, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бугера Олександр 380961603051 buger74@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 527 750.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.09.2025 12:34 - 19.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.09.2025 12:34 - 22.09.2025 00:00
Аукціон:
з 22.09.2025 12:30
Період кваліфікації:
22.09.2025 00:00 - 24.09.2025 12:09
Період завантаження договору:
30.09.2025 00:00 - 10.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 527 750.00 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-4 класів Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області