-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Капітальний ремонт з повною перемоткою обмотки ротора турбогенератора...×-
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Капітальний ремонт з повною перемоткою обмотки ротора турбогенератора ТВВ-1000-4УЗ зав.№17537 енергоблока №3 (код ДК 021:2015- 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2021-10-23-003169-a
- Дата створення : 23.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12115688
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" ЄДРПОУ: 19355964ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
«Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послу...×-
«Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт крана козлового К100-31- Б»)»
- ID: UA-2021-08-06-002993-a
- Дата створення : 06.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11003777
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" ЄДРПОУ: 19355964ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Капітальний ремонт з повною перемоткою обмотки ротора турбогенератора...×-
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Капітальний ремонт з повною перемоткою обмотки ротора турбогенератора ТВВ-1000-4УЗ зав.№17537 енергоблока №3 (код ДК 021:2015- 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2021-07-26-004600-c
- Дата створення : 26.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10862333
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" ЄДРПОУ: 19355964ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Заміна статора турбогенератора ТВВ-1000-4У3 зав. № 17681 на резервн...×-
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Заміна статора турбогенератора ТВВ-1000-4У3 зав. № 17681 на резервний зав. № 17475 (код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2021-06-10-009445-b
- Дата створення : 10.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10287763
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" ЄДРПОУ: 19355964ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Код ДК 021:2015 –50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга...×-
Код ДК 021:2015 –50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт електровізка ЭП 006.2 державний номер Т13-70 3С інвентарний № 50455»)
- ID: UA-2021-06-07-001560-a
- Дата створення : 07.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10215966
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" ЄДРПОУ: 19355964ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
«Код ДК 021:2015 –50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуг...×-
«Код ДК 021:2015 –50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт електровізка ЕП-006.2А інвентарний №50456»)»
- ID: UA-2021-05-31-000322-c
- Дата створення : 31.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10108073
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" ЄДРПОУ: 19355964ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Код ДК 021:2015-50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга:...×-
Код ДК 021:2015-50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт електровізка ЕП – 006.2 державний номер Т1362 3С інвентарний №50457»)
- ID: UA-2021-05-24-001500-c
- Дата створення : 24.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10010299
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" ЄДРПОУ: 19355964ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Заміна статора турбогенератора ТВВ-1000-4У3 зав. № 17627 на резервний...×-
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Заміна статора турбогенератора ТВВ-1000-4У3 зав. № 17627 на резервний зав. № 17475 (код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2021-04-19-007947-c
- Дата створення : 19.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9581172
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" ЄДРПОУ: 19355964ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуг...×-
Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Поточний ремонт електричної частини мостового крану вантажопідйомністю 15 тон»)
- ID: UA-2021-04-19-003773-b
- Дата створення : 19.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9580724
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" ЄДРПОУ: 19355964ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуг...×-
Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт крана маніпулятора КР308Д)
- ID: UA-2021-04-19-007828-c
- Дата створення : 19.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9580405
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" ЄДРПОУ: 19355964ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуг...×-
Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт мостового крану вантажопідйомністю 200/32 тон із заміною кабелів та рихтуванням підкранової колії»)
- ID: UA-2021-04-19-002771-b
- Дата створення : 19.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9573219
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" ЄДРПОУ: 19355964ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
«Код ДК 021:2015 –50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуг...×-
«Код ДК 021:2015 –50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт електровізка ЭП 006.2 державний номер Т13-70 ЗС інвентарний № 50455»)»
- ID: UA-2021-04-07-010373-a
- Дата створення : 07.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9413714
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" ЄДРПОУ: 19355964ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
«Код ДК 021:2015 –50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуг...×-
«Код ДК 021:2015 –50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Капітальний ремонт електровізка ЕП-006.2А інвентарний № 50456»)»
- ID: UA-2021-04-07-002320-c
- Дата створення : 07.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9412360
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" ЄДРПОУ: 19355964ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Капітальний ремонт електролізної установки СЕУ-20 (Код ДК 021:2015 – 5...×-
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Капітальний ремонт електролізної установки СЕУ-20 (Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2020-11-12-009577-c
- Дата створення : 12.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7175536
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" ЄДРПОУ: 19355964ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
«Код ДК 021:2015 -50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуг...×-
«Код ДК 021:2015 -50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуга: «Поточний ремонт електрообладнання на судні УГ-0060 та на судні УГ-0061»)»
- ID: UA-2020-09-24-002578-c
- Дата створення : 24.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6447902
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" ЄДРПОУ: 19355964ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -